Ispartada Diyetisyene Nereye Gitmeliyim?

Çağımızın problemi olan kilo problemleri kişiden kişiye değişmektedir. Kimisi kilo alamadığından şikayet ederken kimisi de kilo veremediğinden şikayet eder. Her ikisi de ciddi problemlerdir çünkü aşırı kilo kaybı obeziteye sebep olurken kilo alamamakta sizi yavaş yavaş öldürecektir. Kilo analizleri kişinin vücut yapısına göre yapılmalıdır yani kişinin vücut kitle indeksi yapılmalıdır. Kliniğimize gelerek vücut kitle indeksinizi yaptırabilir ve size uygun sağlıklı beslenme listesine ulaşabilirsiniz. Bunun için Ispartada diyetisyen merkezi olarak sizler için kliniğimizde hizmet vermekteyiz. Sağlıklı bir yaşama adım atmak için daha fazla beklemeyiniz.

 

Kilo problemleri ile başa çıkmak için Ispartada Diyetisyen Hilal Yaman…

Aşırı kilo alımı sonuçları olarak obezite dışında kişinin psikolojisi de etkilenmektedir. Kliniğimizde Isparta diyetisyen hizmeti dışında psikolojik destek olarak da hizmet alabilirsiniz. Çoğu kişi spor yapmayı sevmediğinden bahaneler üretir. Diyet insanların bir kısmına kolay geldiği gibi yemeyi seven insanlar için de çok zor gelir.

 

Sağlıklı beslenmede Ispartada diyetisyen birimi olarak asıl amaç diyet yapamayan insanlara diyeti sevdirmek ve sağlığına kavuşturmaktır. Diyet denildiği zaman insanlar aç kalmak olarak algılasalar da diyetin amacı kişinin duygusal boşluğa girerek yediklerini kesmek ve midenin asıl ihtiyacı olan beslenme seviyesinde doymayı sağlamaktır.

 

Ispartada diyetisyen Diyetisyen Hilal Yaman
Ispartada diyetisyen Diyetisyen Hilal Yaman

 

Sağlık problemleri ve diyetisyen kontrolünde kilo dengesi

Diyabet yani şeker hastalığı, kalp damar hastalıklarında beslenme, gebelikte beslenme, çocuklarda beslenme, gut hastalığı, troid hastalığı, çölyak hastalığı ve yeme bozuklukları gibi ne yazık ki daha birçok beslenme hastalığı vardır. Bu gibi rahatsızlıklar için kliniğimizde Ispartada diyetisyen merkezi olarak sizler için en iyi hizmet verilmektedir.

 

Burada size düşen görev sağlığınızı sürekli gözetim altında tutmak ve en kötü duruma ulaşmayı beklemeden en kısa sürede belirti görüldüğü gibi bir uzman yardımı almaktır. Randevunuzdan sonra diyetisyeniniz sizinle iletişim halinde kalacak ve yediklerinizi düzenli olarak kontrol ederek sizi rahatlatacaktır. Sağlıklı beslenmeli günlerde buluşmak üzere.

 

 

Mk Psikoloji ve Diyet Kliniği ‘nin diğer yazılarını okumak için tıklayın. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Konu hakkında bilgilendirme konusunda soru veya görüşleriniz olursa lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşın.

Ispartada Diyetisyen Nereye Gitmeliyim?” te bir düşünce

  1. Betül Ayan diyor ki:

    Kendisi ile kısa sürede beni tatmin ve mutlu edecek bir kilo verme serüveni yaşadık. Tüm yönlendirmeleri ve tavsiyeleri ile kesinlikle beslenme sürecine renk katıyor. Hazırladığı diyet listeleri ile asla açlık hissetmiyorsunuz. Tüm besin değerlerini eksiksiz alıyorsunuz. Tam olarak yiyerek zayıflatan bir diyetisyen. Şiddetle tavsiye ediyorum kendisini.

  2. İrem diyor ki:

    Uzun zamandır beslenme tarzımı düzene koymak istiyordum ama yapamamıştım. Sizinle tanıştıktan sonra çok kolay oldu hem ideal kiloma ulaştım hem de beslenmemi düzene oturtabildim. Eğer Isparta da oturuyorsanız Diyetisyen Hilal Hanım doğru adres diyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir