Ispartada Psikoloğa Nereye Gitmeliyim?

MK Psikoloji ve Diyet Kliniği’nde Uzman Klinik Psikolog Mehlika Kartöz Balcı çocuk, ergen, yetişkin ve çiftlere psikoterapi hizmeti verilmektedir. Diyetisyen Hilal Yaman çocuk, ergen ve yetişkinlere beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti vermektedir. ıspartada psikolog hizmeti veren başarılı ve güvenilir psikolog MK Psikoloji tercih edillebilir.

 

Ruhsal sorunların tedavi edilmesi ve bireyin sağlıklı bir yaşam sürmesi adına psikolog oldukça önem teşkil etmektedir. Hastanın sorununa uygun tedaviyi uygulamak için ısparta psikolog arasında MK psikoloji başarılı tedaviler ve hizmetler sunmaktadır.

 

Ispartada Psikolog Mehlika Kartöz Balcı
Ispartada Psikolog Mehlika Kartöz Balcı

 

Başarılı Psikolog Sağlıklı Sonuç

Konuşmayı seven ve hastayı anlamayı ve empati kurmayı hedefleyen MK psikoloji hataya çözüm odaklı yaklaşarak en kısa süre içinde sağlıklı bir sonuç almayı başarmaktadır. ıspartada psikologlar arasında MK Psikoloji kliniğini tercih etmekten şüpheniz olmasın. Uzman klinik psikolog Mehlika Kartöz Balcı alanında tüm bilgi birikimine ve denetimine sahip olarak hastalarının güvenini kazanmaktadır. Isparta psikolog arasında ismini en ön sıralara çıkarmayı başaran bu alanında okumaya araştırmaya doymayan bir hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

 

Sunduğu Hizmetler

l Bireysel Psikoterapi

l Bilişsel- Davranışcı Psikoterapi ekolü / EMDR Terapi ekolü

l Çift ve Aile Terapisi (Gottman Çift Terapisi ekolü)

l Çocuk ve Ergen Terapisi

l Çocuk Gelişim Testleri

l Ebeveyn Danışmanlığı

l WISC-R Çocuklar için Zeka Testi

 

Bireysel Psikoterapi Nedir?

Bireysel terapi uzman psikolog ile psikoterapistiyle birebir olarak çalışması hizmeti olmaktadır. Bu terapideki asıl amaç kişinin, kendisini somatik tepkiler, davranışlar, inanışlar, ilişki problemleri ya da duyguları olarak gösteren iç rahatsızlıklarını hafifletmeye yönelik olmaktadır. Oldukça faydalı olan psikoterapi tedavisi kişinin kendisini daha değerli ve mutlu hissetmesine yardımcı olmaktadır. ıspartada ki psikologlar arasında MK psikoloji bireysel psikoterapi konusunda oldukça başarılı hizmetler vermektedir.

 

 

Mk Psikoloji ve Diyet Kliniği ‘nin diğer yazılarını okumak için tıklayın. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Konu hakkında bilgilendirme konusunda soru veya görüşleriniz olursa lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşın.

Ispartada Psikoloğa Nereye Gitmeliyim?” te bir düşünce

  1. Ayşe diyor ki:

    Isparta’da klinik psikoloji alanında uzmanlaşmış bir psikolog olması çok büyük bir şans. En kısa sürede Mehlika hanım ile seanslara başlamak istiyorum.

  2. Güray Büyüksaraç diyor ki:

    Öz gelişim için faydalı paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Ticari kaygı güdülmeden yapılan bu yayınlar için teşekkür ederim.

  3. reyhan diyor ki:

    Hem alanında uzman olması hem de empatik olduğunu hissettiren bir psikolog olması nedeniyle kesinlikle tavsiye edeceğim bir klinik. Ayrıca bilgilendirici yazılarınız için teşekkürler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir