Isparta Psikolog Hizmeti Almak İsteyenler

İnsanların gün içinde yaşadığı hafif ya da orta dereceli travmalar, ilerleyen zamanlarda daha fazla sıkıntı yaratmaya başlar. Günlük hayatın sıkıntı ve stresinden uzaklaşmak isteyen birçok kişi, Isparta psikolog hizmeti almak için araştırma yapıyor.

Ancak bir psikolojik danışmanlık hizmeti alınırken; en iyi psikolojik danışmanlık hizmeti almak ve psikoterapi alanında en iyisini bulmak için, en iyi psikoterapist ile iş birliği yapmak gerekir.

 

Neden Psikolojik Danışmanlığa İhtiyacınız Var?

Hemen her insan için, içinde bulunduğu durumla başa çıkması her zaman kolay olmaz. Çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerinde psikolojik danışmanlar, birçok farklı konuya odaklanır.

  • Evlilik ve ailevi zorluklara dair ilişki zorlukları
  • Öğrenme ve beceri eksiklikleri
  • Örgütsel sorunlar
  • Depresyon ve anksiyete bozuklukları
  • Sosyal ve özgül fobiler
  • Fiziksel engellemeler, hastalık ve yaralanmalarla başa çıkma ve uyum sağlama
  • Kişisel ve sosyal uyum, ilişki problemleri
  • Okul ve kariyer konusunda uyum endişeleri
  • İnsanlarla ilişki kurmada kalıcı zorluklar

Bunun yanında psikolojik danışmanlık sayesinde; psikolojik bozuklukların teşhisi ve değerlendirmesi yapılabilir. Bireysel, aile ve grup danışmanlığı ve psikoterapi gerçekleştirilebilir. Klinik gözetim yapılabilir.

 

Isparta’da Psikolog Hizmeti Almak İsteyenler
Isparta’da Psikolog Hizmeti Almak İsteyenler

 

Kimler Psikolojik Danışmanlık Hizmetinden Yararlanabilir?

Hizmet verilen kişiler arasında; bireyler, çiftler ve aileler dahil olmak üzere gruplar ve kuruluşlar yer alır. Davranış sorunları olan her yaştan çocukla çalışılabildiği gibi, eğitim ve kariyer kaygısı yaşayan, madde bağımlılığı problemi olan geç ergenler, evlilik ya da ailevi zorluklar yaşayan ya da kariyerinde engellerle karşılaşmaktan çekinen yetişkinler hatta yaşlı insanlar bile psikolojik danışmanlık hizmetinden yararlanabilir.

 

Isparta’da En İyi Psikolojik Danışmanlık Nereden Alınır?

Isparta’da yaşayan ve psikolojik danışmanlık almak isteyen kişiler en iyi Isparta psikolog araştırmasını yaparken, bazı noktalara dikkat etmelidir.

Danışmanlık alacağınız psikolojik danışmanlık konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan ve aldığı eğitimler sayesinde güvenilirliği olan MK Klinik, güvenilir şekilde hizmet alabileceğiniz bir psikoloji merkezidir.

Ebeveyn danışmanlığı, çocuk ve ergen terapisti, bireysel psikoterapi yanında; çocuk gelişim testleri uygulanır, çocuklar için WISC-R zekâ testi uygulanır. Aynı zamanda çift ve aile terapisi de güvenli şekilde alabileceğiniz bir merkezdir.

 

 

Mk Psikoloji ve Diyet Kliniği ‘nin diğer yazılarını okumak için tıklayın. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Konu hakkında bilgilendirme konusunda soru veya görüşleriniz olursa lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir