Ispartada Psikolog

Uzman psikolog Mehlika Kartöz Balcı tarafında çocuk, ergen ve yetişkinler için psikolog hizmetleri verilmektedir. Gündelik yaşamdan yaşanılan stres ve yorgunluk sırasında bazen ruhsal olarak sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunlar yaşanıldığı zaman bir yardıma ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Profesyonel yardım alınarak sorunların giderilmesi ve daha mutlu yaşam sürmek adına Isparta psikolog olarak Mk klinik profesyonel ve uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Alanında uzman ve mesleğini seven hastalarına karşı oldukça hoşgörülü ve çözüm odaklı çalışanları ile Isparta psikolog arayışında olan kişilerin en güvenilir ve ilk tercihleri arasında Mk mklinik yer almaktadır.

 

Ispartada Psikolog Mehlika Kartöz Balcı

Psikolog Mehlika Kartöz Balcı Isparta’da psikolog hizmetleri veren Mk Klinik işletmesinin kurucusu olmaktadır. Oldukça köklü ve geniş bir eğitim geçmişine sahip olan Mehlika Kartöz Balcı psikoloji bölümünden Yüksek onur derecesi ile mezun olmaktadır. Mesleğini oldukça seven ve gelişime açık olan psikolog uzman kadrosu ile Isparta psikolog alanında oldukça başarılı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Birçok alanda sertifika ve eğitimlere sahip olan Mehlika Kartöz Balcı, hastalarına gereken değeri ve özeni göstermektedir.

 

Sunulan Hizmetler

Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Bireysel Psikoterapi

Çift ve Aile Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuk Gelişim Testleri

Ebeveyn Danışmanlığı

WISC-R Çocuklar İçin Zeka Testi

 

Ispartada Psikolog
Ispartada Psikolog

 

Anksiyete Bozukluğu

Psikolog Mehlika Kartöz Balcı anksiyete bozukluğu konusunda oldukça geniş araştırma ve uygulamalar yaparak anksiyete bozukluğu yaşayan hastalarına daha iyi psikolog hizmeti vermeyi amaç edinmektedir. Daha birçok ruhsal sorunlar konusunda araştırma yapan psikolog ve ekibi geniş araştırma ağına sahip olmaktadır. Vücut sağlığı kadar önemli olan ruhsal sağlık gündelik yaşamın düzeni içerisinde oldukça etkili olmaktadır.

 

Farklı alanlarda sunulan psikolojik hizmetleri ile hastalarına son derece yardımcı olan MK klinik birçok destek imkanı sunmaktadır. Bireysel psikoterapi alanında da birçok hizmeti mevcut olan kliniğin ayrıca diyetisyen hizmetleri de mevcut olmaktadır. Alanında oldukça başarılı olan diyetisyen ve ekibi ile birlikte hizmet verilmektedir. Vücut sağlığı ve ruh sağlığını korumak adına Isparta’da oldukça başarılı ve güvenilir bir klinik olması ile birlikte en fazla tercih edilen klinikler arasında yer almaktadır.

 

 

Mk Psikoloji ve Diyet Kliniği ‘nin diğer yazılarını okumak için tıklayın. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Konu hakkında bilgilendirme konusunda soru veya görüşleriniz olursa lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir