Ispartada Psikolog Randevu

Günümüz şehir hayatında ruhsal ve bedense sağlığımıza verdiğimiz önem gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle klinik psikologlarına olan talepte bu durumla doğru orantılıdır. Bu yazımızda MK psikoloji ve diyetisyen kliniği olarak sizlere sunduğumuz imkânlar nelerdir ve bizlerle nasıl iletişime geçebilirsiniz üzerine sizleri bilgilendireceğiz.

MK Psikoloji ve Diyetisyen Kliniği Olarak Sağladığımız Hizmetler

Vücut sağlığımız kadar önemli olan ruhsal sağlımız adına uzmanlarla görüşmek önemlidir. Farklı alanlarda sağlanan psikolojik hizmetler klinik görüşmelerinde sizler için yardımcı olacaktır. Klinik hizmetlerimiz kapsamında sizlere birçok alanda destek sağlayabilmekteyiz. Psikolog Meliha Kartöz Balcı alanında sağladığı bilgi birikimi ile birçok alanda hizmet sunmaktadır.

 

Ispartada Psikolog Klinik danışmanlık hizmetleri olarak bireysel psikoterapi, çocuk ve ergen terapisi, ebeveyn danışmanlığı çalışma alanları olarak gösterilebilir. Bireysel psikoterapi kapsamında çift ve aile terapisi hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca çocuk ve ergen terpisi üzerine hizmet almak isteyenler için çocuk gelişim testleri ile farklı imkânlar sunulabilmektedir.

 

Ispartada Psikolog Randevu
Ispartada Psikolog Randevu

 

Terapi alanlarından bir başkası olan ebeveyn danışmanlığında çocuklar için zekâ testleri ile psikolojik danışmanlık süreci ilerletilmektedir.

 

Bir başka önemli nokta ise mkklinik kapsamında verilen hizmetlerin hangi alanları kapsadığı olmaktadır. Hizmet dâhilinde çalıştığımız alanlar olarak anksiyete bozuklukları, depresyon, ilişki ve aile içi iletişim sorunları belirtilebilir. Anksiyete bozuklukları ise panik, Obsesif-Kompulsif, Yaygın Anksiyete bozuklukları olarak ayrılmaktadır. Ayrıca Sosyal Fobi, Özgül Fobiler, Sınav Kaygısı da bu alanlara girmektedir.

Ispartada Psikolog Randevu Alımı

Klinik hizmetlerimiz kapsamında gerek online randevu olarak gerekse yüz yüze Isparta psikolog randevu hizmetleri sunabilmekteyiz. Kliniğimiz Isparta şehrinde bulunmakta olup sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimize ulaşabilir, aklınıza takılan soruları bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca randevu saatleri ve ücretlendirme hususunda sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz adına sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. MK psikoloji ve diyet kliniği olarak sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet vermeyi talep etmekteyiz.

 

 

Mk Psikoloji ve Diyet Kliniği ‘nin diğer yazılarını okumak için tıklayın. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Konu hakkında bilgilendirme konusunda soru veya görüşleriniz olursa lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir