Ispartada Diyetisyen Randevu

Şehir hayatı içerisinde gün geçtikçe beslenme düzeninde talep edilen ihtiyaç artmaktadır. Özellikle sağlıklı bir vücuda kavuşabilmek adına her yaştan bireyin diyet listelerine ihtiyaç duyduklarını görebilmekteyiz. Bu yazımızda Isparta diyetisyen klinik hizmetlerimiz kapsamına sizlere sunduğumuz diyetisyenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Ispartada Diyetisyen Hizmetleri Kapsamında

Diyet listeleri gerek bireylerin özel fiziki değerlerine göre gerekse taleplerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kliniğimiz kapsamında sizlere birçok alanda diyet programları ve randevu hazırlamaktayız. Ayrıca gerek online olarak gerek Isparta diyetisyen hizmetleri ile yüz yüze hizmet sunabilmekteyiz.

 

Diyetisyenlik hizmetlerimiz kapsamında ise Şişmanlık (Obezite), Hiperlipidemi, Diyabet (Şeker Hastalığı), Kalp Damar Hastalıkları ve Beslenme sorunları için çözüm yolları üretmekteyiz. Ayrıca Tip 1 Diyabet ve Tip 2 Diyabet, İnsülin Direnci ve Metabolik Sendrom hastalıklarına yönelikte fayda sağlayıcı programlar hazırlayarak sağlığınız açısından en uygun diyet listelerini sunmaktayız.

 

Ispartada Diyetisyen Diyetisyen Hilal Yaman
Ispartada Diyetisyen Diyetisyen Hilal Yaman

Hamile bayanların beslenme rutinleri ve çocukların beslenme alışkanlıklarına yönelikte birtakım randevu ile programlar hazırlıyoruz. Bunlar içerisinde ise Gebelik ve Beslenme programları, Çocuk Beslenmesi, Çocuk ve Adölesanlarda Beslenme ve Çocuk ve Ergenlerde Kilo Kontrolü belirtilebilir. Özellikle de çocuklarda karşılaşılan özel sağlık sorunları adına kilo kontrolünün sağlanması önemli olmaktadır.

 

Bedende sıklıkla kiloyu etkileyen organların sağlığı adına da diyetisyenlik alanında kolaylaştırıcı diyet listeleri hazırlanabilmektedir. İrritabl Bağırsak Sendromu, Tiroid Hastalıkları, Metabolik Hastalıklar, Gut Hastalığı, Non-Çölyak Glüten Hassasiyeti, Obezite, Reaktif Hipoglisemi gibi hastalıklar yanlış beslenmeden kaynaklı olarak daha riskli bir çerçeve sunabiliyor. Bu yüzden Isparta diyetisyen Hilal Yaman kontrolünde sizlere hizmet sağlanmaktadır.

 

Randevu Hizmet Detayları

Sağlıklı beslenme ve yemek bozuklukları, aşırı kilo alımı ya da aşırı kilo verme gibi bozuklukların yanı sıra genetik faktörlerden de kaynaklı olarak birçok fiziksel rahatsızlık doğabilmektedir. Mk diyetisyen ve psikolog kliniği olarak sizlere Isparta şehri içerisinde hem yüz yüze hem de ayrıca online hizmet sunabilmekteyiz. Sitemiz üzerinden randevu talebi oluşturabilir sorularınız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

 

Mk Psikoloji ve Diyet Kliniği ‘nin diğer yazılarını okumak için tıklayın. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Konu hakkında bilgilendirme konusunda soru veya görüşleriniz olursa lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir